Jak zaplanować rok (część 1/3)

by Agnieszka Jarzębowska
Jak tworzyć postanowienia noworoczne

Nowy Rok sprzyja planowaniu. 1 stycznia to nowy początek, a więc dobry moment aby się zastanowić co zrobić w ciągu 365 kolejnych dni, na co wydatkować swoją energię i na czym się skupić. Warto wykorzystać ten moment na dobre zaplanowanie działań rocznych i określenie stanu przyszłego.

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś wyznaczać cele wiesz, że nie jest to proste zadanie. Może nie potrafisz precyzyjnie określić, jak ma wyglądać Twoja przyszłość. A jeśli wiesz czego chcesz, być może nie realizujesz swojego planu. Może zaczynasz z dużą energią, a po jakimś czasie brakuje Ci determinacji i odpuszczasz.

Jeśli chcesz w tym roku przygotować się lepiej i wreszcie zrealizować swoje cele, przygotowałam dla Ciebie serię 3 nagrań, z których dowiesz się:

Jak wyznaczyć cele i w jakich obszarach swojego życia?

Jak się przygotować do realizacji celów?

Jak zaplanować rok, aby później zrealizować swoje cele?

Zanim zaczniesz wyznaczać cele pobierz specjalny prezent ode mnie! To bardzo praktyczne narzędzie umożliwi Ci określenie Twoich celów. Pomoże w docenieniu Twoich dotychczasowych osiągnięć i określeniu obszarów, które wymagają zmiany.

Jeśli masz już wydrukowane materiały posłuchaj jak je wykorzystać, jak określić swoje cele i oczekiwania.

 

 

Już za tydzień opublikuję drugą część, z której dowiesz się w jaki sposób stworzyć harmonogram działań, jak określić niezbędne zadania i kroki, które doprowadzą do realizacji celu.

 

Chcesz więcej wiedzy i praktycznych porad?

Od 1 stycznia na moim Fanpage nowa seria

90 Produktywnych dni.

Przez 90 dni będę pokazywać Ci jak działać produktywnie, zdradzę jak wygląda ten system u mnie. Dostaniesz praktyczne wskazówki i zadania, które umożliwią Ci wypracowanie systemu produktywnych działań także w Twoim codziennym życiu. Już dzisiaj dołącz do mnie na Facebook, aby nic Cię nie ominęło.

Zobacz inne wpisy

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć Ci usługi na jak najwyższym poziomie. Wyrażam zgodę Dowiedz się więcej