Zwiększ swoją skuteczność w pracy i w życiu dzięki umiejętnemu planowaniu i realizowaniu zadań.

CZY TO BRZMI ZNAJOMO?

Chcesz zapanować nad czasem? Uczysz się planować i realizować metodą prób i błędów, a efekty są niezadowalające?

Toniesz w zadaniach i obowiązkach? Nie wiesz co zrobić, by w końcu zamknąć wciąż otwarte sprawy?

Czujesz, że mimo dużej ilości czasu, gdzieś Ci się on rozłazi? Zamiast zajmować się ważnymi sprawami tracisz czas na bzdury?

Masz bałagan w głowie? Nie wiesz czym i w jakiej kolejności masz się zająć, bo ciągle pojawiają się nowe sprawy, które próbujesz realizować?

JEST NA TO ROZWIĄZANIE

 

Możesz nauczyć się skutecznie planować i organizować swoje działania w czasie. Wystarczy poznać metodę, dzięki której Twoje problemy znikną, a Ty zaczniesz czerpać z życia, ciesząc się, że robisz to co należy, w czasie, który masz na to zaplanowany.

 

Dzięki planowaniu swoich zadań staniesz się skuteczną osobą. Znajdziesz czas na swoje (być może zaniedbane) hobby, na budowanie szczęśliwej relacji albo na rozwój.

 

Być może chcesz awansować, zmienić pracę, wkrótce zostaniesz rodzicem, albo myślisz nad rozwinięciem swojego biznesu. Aby znaleźć na to czas musisz nauczyć się dobrze organizować swoje zadania i wiedzieć co zrobić, by następnie je realizować.

 

Możesz uczyć się tego metodą prób i błędów, albo wybrać szybszą drogę i skorzystać z kursu Planuj, Realizuj, Osiągaj, w którym nauczysz się wszystkiego czego potrzebujesz.

KURS PRO

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ W KURSIE?

poznasz najskuteczniejszą metodę planowania

krok po kroku nauczysz się jak porządkować zadania, jak wyznaczać priorytety i tworzyć gotowy do zrealizowania plan

dowiesz się co zrobić by realizować plan

poznasz sposoby na to, by działać zgodnie z planem

poznasz sposoby na to, by szybciej osiągać swoje cele

poznasz metody, dzięki którym osiąganie Twoich celów będzie następować coraz szybciej

dowiesz się jak radzić w sytuacjach kryzysowych

co zrobić, kiedy plan się wali, zaczyna brakować czasu albo kiedy Ci się nie chce

ZOBACZ CO O KURSIE MÓWIĄ OSOBY, KTÓRE JUŻ WZIĘŁY W NIM UDZIAŁ​

"Zanim na Ciebie trafiłam, wpadłam już w taką dziurę chaosu, że pewnego dnia zdałam sobie sprawę z tego, że życie ucieka mi między palcami. Z żalem patrzyłam na znajomych, którzy realizowali swoje cele tłumacząc to tym, że oni mają więcej czasu ode mnie i dlatego tak się dzieje. Fakt dotrzymywania przeze mnie terminów, który wiązał się z zarywaniem nocy zaczął mi już tak bardzo dokuczać, że to powodowało u mnie tylko frustracje i niepotrzebne nerwy w rodzinie. Dzięki Twojemu kursowi zrozumiałam, że każdy człowiek ma tyle samo czasu w ciągu dnia (nie ważne kim jest, co robi i jakie życie prowadzi). Naprawdę czekałam na takie praktyczne kompendium wiedzy w pigułce jaką od Ciebie otrzymałam. Dzięki wielu przykładom z życia wziętych w Twoim kursie nie musiałam się zastanawiać, jak daną zasadę wprowadzić w swoje życie. Niektóre przykłady utkwiły mi na tyle mocno w pamięci, że dzięki nim wiem, że to ja mam planować i realizować, a nie życie sobie, a ja sobie. I co najważniejsze - to naprawdę jest możliwe :-)"
Agnieszka
"Dzięki kursowi znalazłam czas na rozwijanie hobby, jakim jest szycie i w końcu przełamałam impas, w którym tkwiłam. Kurs Agnieszki pomaga podzielić zadania na te ważne i mniej ważne, uświadomić, jak wiele z tego, co planujemy składa się z wielu, drobnych zadań, na których powinniśmy się skupić. Agnieszka prowadzi za rękę, pokazując proste narzędzia i techniki, które pozwalają zaplanować dzień i tydzień - skutecznie. Najmocniejszą stroną kursu są ćwiczenia, dzięki którym zmieniamy teorię na praktykę. Serdecznie polecam kurs każdemu, kto potrzebuje efektywnego podejścia do planowania."
Kasia
GRAFICZKA
"Kurs zawiera według mnie same konkrety, dlatego też nie przytłacza człowieka ilością bezsensownych opisów i wywodów. Po prostu zrób to i to, i to. Mi osobiście pasuje taka forma przekazu, gdyż nie muszę za wiele myśleć jak użyc to tak czy tak. Po prostu skupiam się na tym do czego wykorzystać to czego się nauczyłem, a nie na zastanawianiu się co autor miał na myśli."
Szymon

KURS TO:

Nagranie mp3, które możesz słuchać gdzie i kiedy chcesz.

Przejrzysty ebook, który jest wyczerpującym przewodnikiem po tym jak skutecznie planować, by następnie realizować i mieć wyniki.

Dzięki zadaniom w nim zawartym bez problemu nauczysz się sytemu planowania i z powodzeniem będziesz go powtarzać.

Narzędzia i pomoce do planowania, listy przydatnych aplikacji i programów.

 

CO ZNAJDZIESZ W KURSIE?

 

Kurs PLANUJ, REALIZUJ, OSIĄGAJ składa się z 3 modułów pełnych wiedzy i praktycznych wskazówek.

MODUŁ 1

PLANUJ REALNIE

MODUŁ 2 

REALIZUJ SYSTEMATYCZNIE

MODUŁ 3 

OSIĄGAJ SZYBCIEJ

LEKCJA 1: ZASADY PLANOWANIA

LEKCJA 2: NARZĘDZIA DO PLANOWANIA

LEKCJA 3: OKREŚL CO MASZ DO ZROBIENIA

LEKCJA 4: ZAPLANUJ ZADANIA, KTÓRE MAJĄ TERMIN REALIZACJI

LEKCJA 5: UPORZĄDKUJ ZADANIA, KTÓRE NIE MAJĄ TERMINU REALIZACJI

LEKCJA 6: OKREŚL SWOJE WAŻNE OBSZARY

LEKCJA 7: ROZŁÓŻ PROJEKTY NA ZADANIA

LEKCJA 8: STWÓRZ PLAN TYGODNIA

LEKCJA 9: ZAPLANUJ DZIEŃ

LEKCJA 10: SYTUACJE NADZWYCZAJNE I KRYZYSOWE

LEKCJA 1: DLACZEGO NIE ROBISZ TEGO CO ZAPLANOWAŁEŚ?

LEKCJA 2: DLACZEGO ODPUSZCZASZ I NIE KOŃCZYSZ ZADAŃ?

LEKCJA 3: _ 55JAK DZIAŁAĆ Z PLANEM?

_ 58LEKCJA 1: PODSUMOWANIE TYGODNIA I WNIOSKI NA PRZYSZŁOŚĆ

LEKCJA 2: NAGRADZAJ SIĘ I DOCENIAJ SWOJE SUKCESY

LEKCJA 3: MONITORUJ POSTĘPY

LEKCJA 4: ŁADUJ BATERIE

Kurs dostępny solo i w pakiecie z książką

SOLO

197 zł

Pakiet kurs + książkA*

227 zł

 

KIM JESTEM?

Nazywam się Agnieszka Jarzębowska, jestem doktorem zarządzania, trenerem biznesu, przedsiębiorcą, wykładowcą, mamą, żoną i pewnie tak samo jak Ty każdego dnia mam mnóstwo zadań do zrealizowania.

 

Dawniej byłam chaotyczną, wciąż o czymś zapominającą osobą. Nigdy nie miałam na nic czasu, jednocześnie nie robiłam niczego ważnego. Kończyło się stresem, frustracją i obwinianiem siebie.

 

Potem przechodziłam przez fazę super-zorganizowanej osoby, która była tak oddana realizacji zadań, że zapominała o sobie i swoim życiu.

 

Dziś jestem skuteczna. Mam swoje cele, potrafię je realizować, ale nie zapominam też o tym co dla mnie w życiu najważniejsze – rodzina, relaks, podróże i czas na przyjemności.

 

Jestem autorką książki „Nawyk produktywności. Wszystko czego potrzebujesz, aby osiągać w życiu maksymalne efekty”, dwóch kursów online, kilku autorskich programów szkoleniowych.

Jeśli masz dodatkowe pytania, chcesz się upewnić czy kurs jest dla Ciebie? Napisz na adres kontakt@agnieszkajarzebowska.com​

Copyright 2021 – JBS Agnieszka Jarzębowska