Produktywność to sposób na satysfakcjonujące życie.

Czyli takie, w którym:

 • pod koniec dnia masz poczucie, że to był dobry dzień.

 • oprócz czasu na obowiązki masz też przestrzeń na ważne dla Ciebie obszary życia: budowanie relacji z partnerem/partnerką, czas na zabawę z dziećmi, na którą przeznaczasz 100% swojej uwagi, masz czas na sport/gotowanie/rozwój/czy odpoczynek.

 • panujesz nad natłokiem codziennych spraw, wiesz jak ustalać priorytety i co robić, by lista zadań nie nawarstwiała się w nieskończoność. 

 • to czego się podejmujesz realizujesz i masz efekty, a nie jedynie dużo mówisz, myślisz, a nawet próbujesz robić, ale wciąż nie przynosi to oczekiwanych efektów.

Chcąc Cię wesprzeć w budowaniu systemu osobistej produktywności przygotowałam

30 dniowy program

który pozwoli Ci wykształcić skuteczne nawyki zarządzania sobą i zadaniami w czasie

Program to znacznie więcej niż kurs czy szkolenie. To całościowy system, który pozwoli Ci na poznanie i wdrożenie do swojego własnego życia metod zarządzania sobą i zadaniami w czasie. Program krok po kroku przeprowadzi Cię  przez cały proces zmiany dotychczasowego sposobu organizowania czasu (a być może nieorganizowania go wcale) do etapu w którym realizujesz swoje cele, zajmujesz się tym co dla Ciebie naprawdę ważne i masz czas na rodzinę, sport, hobby czy też cokolwiek innego, co jest dla Ciebie ważne.

 

To program, który zmieni Twój dotychczasowy sposób działania na zawsze. Jego celem jest wykształcenie nowych nawyków – nawyków skutecznego działania.

PO PROGRAMIE BĘDZIESZ:

każdego dnia realizować zadania ważne

mieć wspierającą w efektywnym działaniu rutynę poranną i wieczorną

realizować swoje cele i projekty, tak by nigdy żaden pomysł czy marzenie nie czekało na swoją realizację zbyt długo tylko dlatego, że nie wiesz od czego zacząć

skutecznie ograniczać "złodzieje czasu"

dbać o utrzymanie porządku w swojej skrzynce email, miejscu pracy, otoczeniu (szafa, dokumenty) i mediach społecznościowych

mniej powodów do stresu, a więcej do zadowolenia i satysfakcji

znać swoje ważne obszary życia i wiedzieć w jaki sposób krok po kroku wprowadzać w nich działania

pracować w skupieniu, dzięki czemu zadania wykonasz w krótszym czasie

mieć nowe nawyki działania

doceniać swoje postępy i sukcesy

odpoczywać, bez poczucia że w tym czasie można zrobić tyle innych rzeczy

zarządzać swoimi zadaniami i już nigdy Twoja lista zadań nie będzie zapełniona mnóstwem spraw

Krótko mówiąc - będziesz działać produktywnie i w sposób dużo bardziej zorganizowany

Możesz znaleźć wiele kursów, szkoleń i książek, które pokazują metody, techniki i timehacki zwiększające produktywność i pokazujące jak lepiej zarządzać swoim czasem. Jednak są one bezużyteczne jeśli nie wiesz jak zastosować je do swojego własnego życia i jeśli nie będziesz ich stosować przez cały czas. PROGRAM 30 dni do EFEKTYWNEGO ZARZĄDZANIA CZASEM pozwoli ci całościowo spojrzeć na produktywność i dopasować metody i techniki do Twoich potrzeb i Twojego życia.

Co otrzymujesz dołączając do PROGRAMU 30 dni do EFEKTYWNEGO ZARZĄDZANIA CZASEM?

0

30 lekcji wysłanych bezpośrednio na Twój adres email

0

Każda lekcja to krótkie wprowadzenie merytoryczne "pigułka wiedzy" i praktyczne zadanie do wykonania w danym dniu

0

Dedykowana zamknięta grupa na Facebooku, w której przez cały okres trwania kursu jestem dostępna, odpowiadam na pytania, podpowiadam i robię dodatkowe spotkania na żywo

0

Motywację do codziennego działania i wdrażania dużej zmiany małymi krokami

Dlaczego miałbyś wybrać ten Program?

W odróżnieniu od uczestnictwa w szkoleniu stacjonarnym nie otrzymujesz całej wiedzy „na raz”, a dopiero później przystępujesz do wdrożenia poznanych metod i technik.

 

Program jest tak skonstruowany, że każdego dnia otrzymujesz małą dawkę wiedzy i natychmiast wdrażasz ją do swojego życia. Co pozwala Ci dokonywać zmiany małymi krokami.

 

Materiały dostajesz bezpośrednio na swoją skrzynkę mailową, nie ma więc ryzyka, że zapomnisz o swojej codziennej lekcji. Aby korzystać z materiałów nie musisz się nigdzie rejestrować, logować, pamiętać haseł i ustawiać przypomnień o konieczności wykonania zadań z Programu.

 

Program jest dobrze przemyślany. Dostajesz wszystko ułożone w takiej kolejności jaka jest Ci potrzebna, aby krok po kroku wypracowywać nawyki zarządzania czasem.

 

Dostaniesz materiały do samodzielnej pracy, które mają Cię skłonić do refleksji, wykształcić u Ciebie nawyk codziennej pracy nad stworzeniem życia, takiego jakiego pragniesz.

 

W Programie wykorzystałam całą moją wiedzę, której poznanie kosztowało mnie kilkadziesiąt tysięcy zł i wiele godzin spędzonych na szkoleniach i na testowaniu zdobytych informacji. Ty nie musisz już tyle wydawać i inwestować aż tak dużo czasu – zrobiłam to za Ciebie.

Sprawdź, czy PROGRAM 30 dni do EFEKTYWNEGO ZARZĄDZANIA CZASEM jest dla Ciebie

corinne-kutz-211251

Ten program JEST dla Ciebie jeśli:

 • chcesz pracować nad swoją organizacją zadań i czasu, ale nie wiesz jak to zrobić; 
 • masz wiedzę o metodach zarządzania czasem, ale nie potrafisz jej wdrożyć i wykorzystać w swoim życiu;
 • masz w sobie gotowość do wdrażania poznanych metody do eksperymentowania;
 • jesteś osobą nastawioną na sukces i zdajesz sobie sprawę, że zmiana wymaga podjęcia działania;
 • chcesz wypracować trwałe nawyki, które będą wspierać Cię w codziennym radzeniu sobie z zadaniami;
 • potrafisz wygospodarować każdego dnia od 10 do 20 minut na pracę z kursem;
 • chcesz nauczyć się systematyczności i konsekwencji w działaniu;
 • nie szukasz kursu, w którym otrzymasz 8h inspirujących nagrań z mnóstwem wiedzy, a cenisz sobie to, że ktoś wyselekcjonował to co najważniejsze i przekazuje to w formie krótkiej „pigułki wiedzy”, uzupełniając praktycznymi ćwiczeniami do wykonania w realnym życiu;
 • doceniasz wsparcie grupy i trenera, który odpowiada na pytania, motywuje i naprowadza na właściwe tory;
 • cenisz praktyczne podejście i masz gotowość do pracy od podstaw, a nie od trików, tipów i timehacków;

Ten program NIE JEST dla Ciebie jeśli:

 • masz swoje nawyki wspierające Cię w codziennej organizacji zadań i nie chcesz nic w tym systemie zmieniać; 
 • masz czas na to, na co potrzebujesz;
 • nie chcesz nic w swoim życiu zmieniać;
 • uważasz, że wystarczy kupić kurs, aby zaszła oczekiwana zmiana;
 • nie ma w Tobie gotowości na doświadczanie i próbowanie działania w odmienny niż dotychczas sposób;
 • nie masz w czasie trwania kursu każdego dnia od 10 do 15 minut, by realizować kurs;
 • szukasz rozbudowanej wiedzy o metodach i technikach zarządzania czasem;
 • uważasz, że aby dokonać zmiany w organizacji swojego czasu potrzebujesz naszpikowanych technikami, trikami wskazówek, a nie doceniasz prostych zmian;

Najbliższa edycja Programu startuje 12 kwietnia 2021 roku

399 zł

229 zł

standard

579 zł

349 zł

VIP

Kim jestem?

Nazywam się Agnieszka Jarzębowska

 

I byłam w miejscu, w którym być może Ty teraz się znajdujesz.

Jako nastolatka miałam ogromny problem z organizacją swoich zadań w czasie. Zawsze robiłam wszystko na ostatnią chwilę albo po wyznaczonym terminie (a często w ogóle nie wykonywałam swoich obowiązków). Byłam tym sfrustrowana, traciłam zaufanie do siebie i swoich możliwości.

 

W szkole średniej zaczęłam poszukiwać sposobów na zmianę. Nie znałam określenia „zarządzanie czasem”. Wypożyczyłam poradnik w bibliotece i wkroczyłam w nowy świat – świat ludzi zorganizowanych.

 

Zaczęłam prowadzić kalendarz,  planować działania, wyznaczać cele i tworzyć nowe nawyki.

Stałam się osobą zorganizowaną

Chciałabym Ci powiedzieć, że to koniec historii jednak tak nie jest.

 

Na studiach byłam bardzo zorganizowana. Z powodzeniem łączyłam uczestniczenie w zajęciach na dwóch kierunkach z pracą zawodową i życiem towarzyskim. Jako osoba dobrze zorganizowana miałam więcej obowiązków w pacy niż inni współpracownicy. Wiele razy ratowałam sytuacje kończąc zadania, z którymi ktoś inny sobie nie poradził albo nie znalazł na nie czasu. Czułam się doceniona. Jednak coraz częściej dostawałam nadliczbowe obowiązki i zadania, co powodowało, że zostawałam dłużej w pracy albo zabierałam zadania do dokończenia w domu. Nie miałam wystarczająco dużo czasu, aby realizować moje zadania priorytetowe i coraz częściej chodziłam zmęczona i przepracowana.

 

Jak możesz się domyślić moja organizacja czasu poszła w drugim równie niebezpiecznym kierunku. I znowu postanowiłam coś z tym zrobić.

 

Rozpoczęłam drogę do maksymalnej produktywności, w której to moje priorytety są najważniejsze i, w której nie brakuje czasu na wypoczynek i zadania, które chcę aby w moim życiu miały miejsce.

 

Teraz mogę nauczyć tego również Ciebie.

Co zyskasz biorąc udział w PROGRAMIE

Praktyczna wiedza do natychmiastowego wdrożenia

Otrzymasz praktyczne wskazówki i zadania, które od razu będziesz stosować w działaniu.

Więcej czasu

Dzięki nawykowi planowania i skupienia się na priorytetach, a eliminowaniu rozpraszaczy wykonasz tę samą pracę w krótszym czasie.

Skupienie na realizacji celów

Określisz swoje cele i zajmiesz się ich realizacją.

mniej stresu i wyrzutów sumienia

Zaczniesz robić to co ważne. Uporasz się z tym co od dawna odkładasz. Nauczysz się działać i skupiać na rezultatach.

Najczęściej zadawane pytania

Na rynku szkoleń możesz znaleźć wiele kursów z obszaru „zarządzania czasem” jednak w dużej większości są one realizowane w takcie jednego lub dwóch dni, podczas których otrzymujesz dużą dawkę wiedzy i motywacji, ale później nie masz wystarczająco determinacji, aby je wdrożyć do swojej codzienności. Wiele informacji Ci umyka, o niektórych wcale nie pamiętasz i okazuje się, że wdrożyłeś coś niewielkiego (albo w ogóle nic). A jeśli nawet poznajesz metody, które chcesz zastosować, to okazuje się, że masz trudności w dostosowaniu ich do swojego codziennego życia i w rezultacie się poddajesz.

Mój program jest tak przemyślany, abyś każdego dnia pracował nad poprawą swojej organizacji czasu. Dostajesz krótką informację merytoryczną i ćwiczenie do wykonania i jeszcze tego samego dnia testujesz poznaną wiedzę w swoim życiu. Masz natychmiastową okazję, aby wykorzystać poznane narzędzia i dostosować je do swoich własnych potrzeb. A jak wiadomo:

DOŚWIADCZENIE NIE JEST NAJLEPSZYM NAUCZYCIELEM.

DOŚWIADCZENIE JEST JEDYNYM NAUCZYCIELEM.

Podczas oferowanego kursu będziesz doświadczać, będziesz sprawdzać efekty w działaniu.

Potrzebujesz codziennie od 5 do 7 minut na zapoznanie się z materiałem merytorycznym i od 10 do 15 minut na wykonanie zadań, ćwiczeń. Do tego dużo determinacji i odwagi, aby wykorzystać wiedzę w swoim życiu.

Jak najbardziej! Celem kursu jest nauczenie się i wypracowanie nawyków, które pozwalają lepiej organizować swoje codzienne życie i podejmować lepsze decyzje co do wykorzystania dostępnego czasu. W prowadzeniu i rozwijaniu swojego biznesu niezwykle ważne jest aby potrafić dokonywać właściwych wyborów, by skupiać się na tym co naprawdę ważne.

Oczywiście że wiedza, którą otrzymasz w kursie Ci się przyda. Będąc pracownikiem etatowym trudno jest znaleźć równowagę pomiędzy pracą a życiem zawodowym. A kurs pozwoli Ci spojrzeć na swoje życie z Twojego punktu widzenia i zastanowić się, czy nie chcesz czegoś zmienić. Nauczysz się określać priorytety w swojej pracy, będziesz wiedział co jest ważne i jak realizować te zadania.

Jak najbardziej. Bycie mamą, która pozostaje w domu to jedynie etap w życiu. Za jakiś czas zechcesz wrócić do aktywności zawodowej. Będziesz zmuszona pracować efektywniej, bo po powrocie do domu czekać na Ciebie będzie dodatkowa rola – rola mamy. Każda mama wie, że pojawienie się na świecie dziecka to duże wyzwanie organizacyjne. Wiedza o tym jak organizować swój czas będzie więc dla Ciebie niezbędna.

Tak, oczywiście istnieje możliwość wystawienia faktury VAT. Wystarczy, że dokonując zamówienia podasz dane niezbędne do wystawienia dokumentu.

Płatności możesz dokonać poprzez naciśnięcie jednego z guzików „Zamawiam kurs” znajdujących się powyżej. Zostaniesz przekierowany do strony zakupu i dostaniesz dane do dokonania płatności. Możesz też zrobić tradycyjny przelew na podane niżej dane i wysłać mi potwierdzenie przelewu:

JBS Agnieszka Rola-Jarzębowska

ul. Jana Kazimierza 60/232

01-248 Warszawa

Nr rachunku – Idea Bank 69 1950 0001 2006 0064 5640 0001

Zgodnie z polskim prawem, przysługuje Ci możliwość zwrotu zakupionego produktu w terminie 14 dni od dokonania zakupu. Kurs rusza 6 sierpnia, licząc więc od tego czasu masz 14 dni na zrezygnowanie z kursu. Wystarczy, że wyślesz wiadomość na adres kontakt@agnieszkajarzebowska.com informację o rezygnacji, a ja zwrócę Ci całą zapłaconą kwotę.

Kurs ma Ci pokazać jakie zasady stosować, abyś znalazł w życiu czas na to co uważasz za ważne, abyś pozbył się wyrzutów sumienia, że czegoś nie robisz. Nie musisz zmieniać swojego charakteru wystarczy, że wprowadzisz do swojej codzienności określone sposoby działania i to sposoby, które sam uznasz za właściwe dla siebie i swoich oczekiwań.